کد خبر: 94
تاریخ انتشار: 23 بهمن 1392 - 10:42
وزير جهاد كشاورزي از مناطق آسيب ديده از برف و سرما در استان مازندران بازديد كرد

وزير جهاد كشاورزي براي بررسي عرصه‌هاي آسيب ديده از سرما عازم مازندران شد.

به گزارش روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي، مهندس محمود حجتي وزير جهاد كشاورزي و هيأت همراه به منظور بازديد و بررسي طرح‌ها و واحدهاي كشاورزي آسيب ديده از سرماي اخير در مناطق شمالي كشور عصر ديروز سه‌شنبه عازم مازندران شدند.

برپايه اين گزارش، وزير جهاد كشاورزي در حاشيه اين سفر از بزرگترين و مدرن ترين گلخانه كشت هيدروپونيك گل رز پايه بلند خاورميانه در شهرستان آمل بازديد و بر لزوم توسعه و گسترش فعاليت ها و برنامه‌ريزي براي توسعه صادرات و بازاريابي محصولات اين گلخانه عظيم تاكيد كرد.

در ادامه اين سفر مهندس حجتي يكي از بزرگترين گلخانه‌هاي توليد نهال عاري از ويروس در شهرستان ساري را مورد بازديد قرار داد. وي در اين بازديد گفت: توليد نهال سالم، استاندارد و عاري از ويروس ضامن حفظ سلامت و پايداري توليد و در عين حال موجب افزايش بهره‌وري و كاهش هزينه‌ هاي توليد خواهد بود.

همچنين وزير جهاد كشاورزي ضمن باديد از واحدهاي توليدي كشاورزي، باغات و دامداري هاي آسيب ديده، از نزديك مشكلات كشاورزان و توليد كنندگان خسارت ديده از سرما را بررسي كرد و با خسارت ديدگان به گفتگو پرداخت.

گفتني است پيش از اين دكتر حسن ركني معاون امو دام و دكتر مهدي خلج رئيس سازمان دامپزشكي كشور به منظور بررسي و ارزيابي خسارات وارد آمده به توليد كنندگان و دامداران آسيب ديده از بارش برف و سرما عازم استان‌هاي گيلان و مازندران شده بودند .

secure image
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران می باشد.