تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

14 دی 1400

 معاون توسعه تعاونی ها، تشکل ها و نظام های بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران تعیین و منصوب شد.

به گزارش پات؛   طی حکمی از سوی دکتر اسماعیل قادری فر ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، آقای دکترمراد محمدی به سمت معاون توسعه تعاونی ها، تشکل ها و نظام های بهره برداری این سازمان تعیین و منصوب شد.

 

متن حکم صادره به این شرح است:

برادر ارجمند جناب اقای دکتر مراد محمدی

 

نظر به مراتب تعهد و شایستگی های علمی و عملی جنابعالی،به موجب این حکم به عنوان معاون توسعه تعاونی ها، تشکل ها و نظام های بهره برداری منصوب می شوید .

با عنایت به اهمیت و نقش محوری آن معاونت در ساختارسازی شبکه تعاونی های روستایی و کشاورزی،نهادسازی های جدید مبتنی بر نیازهای بخش کشاورزی ،گسترش تشکل های مردم نهاد و حرفه ای،گسترش نظام صنفی کشاورزی و حمایت های قانونی و توانمندسازی آنها در راستای مدیریت زنجیره ارزش محصولات کشاورزی و نظارت مستمر و کارآمد بر عملکرد شبکه با بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص و هماهنگی لازم با معاونت های تخصصی و سایر مراجع ذیربط برای انجام وظایفی که بر عهده گرفتید مورد انتظار است.

از درگاه خداوند  سبحان دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی همراستا با سیاست ها و راهبردهای دولت سیزدهم با هدف تحقق حداکثری تدابیر و برنامه های وزیر محترم کشاورزی مسالت می نمایم.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.