تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

7 شهریور 1400

گامی دیگر در افزایش بهره وری با رویکرد دانشی و توسعه مهندسی کشاورزی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران، در نشستی که به منظور همکاری، افزایش بهره وری و توسعه فناوری های تولیدات کشاورزی با میزبانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، رمضان زاده رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، کاوه حسنی مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران و مصطفی لو معاون بازرگانی اتحادیه حضور داشتند.

در حاشیه این نشست کاوه حسنی ابراز امیدواری کرد با تفاهمات صورت گرفته مسیر پیشرفت مهندسی سازی و توسعه بهره وری کشاورزی هموار گردد.

وی با تاکید بر ضرورت بهره مندی از دانش و فناوری های نوین در توسعه بهره وری کشاورزی و اقتصادی نمودن تولید، از آن به عنوان یکی از موارد مطرح شده در جلسه نام برد و افزود: برای رسیدن به حداکثر منافع به لحاظ کیفی و کمی نیازمند استفاده از روش ها، ابزارها و تکنیک های مدرن هستیم تا با تکیه بر دانش مهندسی کشاورزی و بهره مندی از فناوری های نوین به توسعه روزافزون بهره وری و اقتصادی نمودن تولید در واحد سطح دست یابیم که در این راستا گفتمان بسیار خوبی با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور داشته ایم.

مدیرعامل اتحادیه مرکزی در خصوص دیگر موضوع مورد بحث در جلسه گفت: پیشنهاد واگذاری مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی به شبکه تعاونی تولید و عاملیت فروش سموم کشاورزی به شرکت های تعاونی مستقر در استان ها که نیروهای متخصص و کارشناسان مرتبط با حوزه کشاورزی را در اختیار دارند از سوی اتحادیه به سازمان نظام مهندسی کشاورزی داده شده که امید داریم با تحقق آن شاهد برقراری تعادل در بازار خدمات کشاورزی غیردولتی باشیم.

کاوه حسنی در پایان خاطرنشان کرد: در پی رایزنی ها و توافقات صورت گرفته، در آینده ای نزدیک تفاهم نامه همکاری بین اتحادیه مرکزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران منعقد خواهد شد.

گفتنی است پیش از برگزاری این نشست، هماهنگی ها و مقدمات لازم از سوی سازمان مرکزی تعاون روستایی صورت گرفته است و مهندس موسوی مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به طور مستقیم بر پیشبرد توافقات آن نظارت دارد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.