تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

9 شهریور 1400

پیام تبریک انتصاب وزیرجهاد کشاورزی از سوی مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران

به گزارش روابط عمومی اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران، کاوه حسنی مدیرعامل اتحادیه در پیامی انتصاب سیدجواد ساداتی نژاد به سمت وزیر جهاد کشاورزی را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر ساداتی نژاد

وزیر محترم جهاد کشاورزی

 

با سلام و احترام

بدین گونه انتخاب و انتصاب ارزشمند جنابعالی به عنوان وزیر جهاد کشاورزی دولت سیزدهم را تبریک عرض می نمایم.

بی شک تجارب علمی، اجرایی و شناخت دقیق جنابعالی از فعالیت ها، مسائل و چالش های حوزه کشاورزی نقش پررنگی در توسعه و بهره وری کشاورزی کشور خواهد داشت و این حضور پرارزش نقطه قوتی برای مدیران، فعالان و دست اندرکاران این عرصه به ویژه اتحادیه ها و تشکل های تولید محسوب می شود.

به یقین تدابیر جنابعالی، دستاوردهای بی بدیلی در حوزه فعالیت اتحادیه ها و تشکل های تولیدات کشاورزی به عنوان یک مجموعه مهم و اثرگذار در افزایش بهره وری، توانمندسازی و توسعه روستایی به ارمغان خواهد آورد و با یاری خداوند بزرگ و در سایه سیاست های اندیشمندانه جنابعالی و همدلی واحدها مسیر اعتلای توسعه کشاورزی هموارتر خواهد شد.

اینجانب بار دیگر به نمایندگی از کلیه کارکنان این مجموعه، اتحادیه ها و شرکت های تعاونی تولید روستایی کشور، این انتصاب مدبرانه را به حضرتعالی تبریک عرض نموده و آمادگی لازم در اجرای سیاست ها و دستورالعمل های وزارت جهاد کشاورزی را اعلام می دارد.  امید است در سایه برکات الهی سربلند و سرافراز باشید.

         کاوه حسنی

مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران

 

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.