تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

23 بهمن 1400

مجمع عمومی – تهران 1400/10/27

 

 

یاوران محترم شبکه بزرگ تعاونی تولید و مجموعه بزرگ کشاورزی

با سلام و احترام

به گواه، شما یاران و سروران بی بدیل اتحادیه های استانی ریشه های مستحکم درخت پرتناور کشاورزی کشور می باشید که تلاش ها، توانمندی ها و اقدامات موثرتان سهم به سزایی در بازدهی شاخه های پربار آن داشته است و قطعا، توسعه و اعتلای اتحادیه و افزایش بهره وری در تولید محصولات کشاورزی مرهون و مدیون زحمات و کوشش‌های بی دریغ شما همکاران متعهد و دلسوز می باشد.

اینجانب به نوبه خود سپاس صمیمانه خویش را از یکایک شما بزرگواران به پاس اهتمام، جدیت، مشارکت و حضور ارزشمندتان در مجمع اتحادیه مرکزی ابراز می دارم.

همچنین برخویش فرض می دانم از معاون محترم توسعه تشکل ها، تعاونی ها و نظام بهره برداری و همکاران گرانقدر آن حوزه به ویژه در دفتر نظام های بهره برداری که با مدیریت اثربخش، ارشادات و راهبری ها و حمایت های ارزنده خود از شبکه های تعاونی تولید، این مجموعه را مورد لطف و عنایت قرار داده و راهگشای مسیر بهبود سیستم ها، ارتقای کمی و کیفی تولید و تسریع و تسهیل در فرآیند ها می باشند تشکر و امتنان ویژه نمایم.

در پایان نیز از زحمات اعضای محترم هیئت مدیره پیشین که با سعی و مجاهدات، تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های پر بهره نقش پررنگی در بهینه سازی چرخه تولید داشتند قدردانی نموده و مراتب تبریک و تهنیت خویش را به عزیزان و اعضای محترم هیئت مدیره جدید تقدیم می نمایم.

امید است که با تشریک مساعی و حمایت های شما همراهان همدل، همسو با منویات مقام معظم رهبری و اهداف و سیاست های کلان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان مرکزی تعاونی روستایی ایران، گام های بلند خویش را استوار تر از گذشته در راستای هم افزایی و افزایش تولید و بهره وری و رفع موانع و مشکلات پیش رو برداشته و در آبادانی میهن عزیزمان سهیم باشیم.

با سپاس

کاوه حسنی

مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.