تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

28 دی 1400

متن پیام مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران به مناسبت برگزاری مجمع اتحادیه مرکزی

متن پیام مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران به مناسبت برگزاری مجمع اتحادیه مرکزی

متن پیام بدین شرح است:

 

یاوران محترم شبکه بزرگ تعاونی تولید و مجموعه بزرگ کشاورزی

با سلام و احترام

به گواه، شما یاران و سروران بی بدیل اتحادیه های استانی ریشه های مستحکم درخت پرتناور کشاورزی کشور می باشید که تلاش ها، توانمندی ها و اقدامات موثرتان سهم به سزایی در بازدهی شاخه های پربار آن داشته است و قطعا، توسعه و اعتلای اتحادیه و افزایش بهره وری در تولید محصولات کشاورزی مرهون و مدیون زحمات و کوشش‌های بی دریغ شما همکاران متعهد و دلسوز می باشد.

اینجانب به نوبه خود سپاس صمیمانه خویش را از یکایک شما بزرگواران به پاس اهتمام، جدیت، مشارکت و حضور ارزشمندتان در مجمع اتحادیه مرکزی ابراز می دارم.

همچنین برخویش فرض می دانم از معاون محترم توسعه تشکل ها، تعاونی ها و نظام بهره برداری و همکاران گرانقدر آن حوزه به ویژه در دفتر نظام های بهره برداری که با مدیریت اثربخش، ارشادات و راهبری ها و حمایت های ارزنده خود از شبکه های تعاونی تولید، این مجموعه را مورد لطف و عنایت قرار داده و راهگشای مسیر بهبود سیستم ها، ارتقای کمی و کیفی تولید و تسریع و تسهیل در فرآیند ها می باشند تشکر و امتنان ویژه نمایم.

در پایان نیز از زحمات اعضای محترم هیئت مدیره پیشین که با سعی و مجاهدات، تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های پر بهره نقش پررنگی در بهینه سازی چرخه تولید داشتند قدردانی نموده و مراتب تبریک و تهنیت خویش را به عزیزان و اعضای محترم هیئت مدیره جدید تقدیم می نمایم.

امید است که با تشریک مساعی و حمایت های شما همراهان همدل، همسو با منویات مقام معظم رهبری و اهداف و سیاست های کلان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان مرکزی تعاونی روستایی ایران، گام های بلند خویش را استوار تر از گذشته در راستای هم افزایی و افزایش تولید و بهره وری و رفع موانع و مشکلات پیش رو برداشته و در آبادانی میهن عزیزمان سهیم باشیم.

با سپاس

کاوه حسنی

مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.