تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

30 شهریور 1400

سرپرست دفتر حوزه مدیرعامل، روابط عمومی، مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب شد ♨️صادق توکلی به عنوان سرپرست دفتر حوزه مدیرعامل، روابط عمومی، مدیریت عملکرد و بازرسی منصوب شد.

 

به گزارش پات، طی حکمی از سوی مهندس سید محمد موسوی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی، صادق توکلی-که پیش از این سمت معاون مدیر کل دفتر توسعه،آموزش و ترویج تعاونیها و تشکلها را در اختیار داشت  به عنوان سرپرست دفتر حوزه مدیرعامل، روابط عمومی، مدیریت عملکرد و بازرسی منصوب شد.

 

 در بخشی از این حکم آمده است:

 

شایسته است با توجه به اهمیت و جایگاه پست مذکور در اجرای مأموریت‌های اساسی این سازمان نسبت به پیگیری امور مربوط به روابط عمومی، مدیریت عملکرد و بازرسی مدیریت حقوقی و همچنین تهیه و تنظیم برنامه ها، جلسات، ملاقات ها، کنفرانس ها، مأموریت ها و تهیه گزارش های لازم ابلاغ دستور جلسات، صورت‌جلسات، یادداشت‌ها و دستورات مدیر عامل به مسئولان و واحدهای ذیربط و پیگیری تا حصول نتیجه و ارائه گزارش نتیجه اقدامات انجام شده در چارچوب وظایف سازمان و سایر وظایف مرتبط اقدامات لازم را معمول نمایید.

 

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اصل قانون مداری و اعتدال گرایی در ایفای وظایف و مسئولیت های محوله موفق و موید باشید

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.