تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

30 شهریور 1400

سرپرست دفتر حوزه مدیرعامل، روابط عمومی، مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب شد ♨️صادق توکلی به عنوان سرپرست دفتر حوزه مدیرعامل، روابط عمومی، مدیریت عملکرد و بازرسی منصوب شد.

 

به گزارش پات، طی حکمی از سوی مهندس سید محمد موسوی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی، صادق توکلی-که پیش از این سمت معاون مدیر کل دفتر توسعه،آموزش و ترویج تعاونیها و تشکلها را در اختیار داشت  به عنوان سرپرست دفتر حوزه مدیرعامل، روابط عمومی، مدیریت عملکرد و بازرسی منصوب شد.

 

 در بخشی از این حکم آمده است:

 

شایسته است با توجه به اهمیت و جایگاه پست مذکور در اجرای مأموریت‌های اساسی این سازمان نسبت به پیگیری امور مربوط به روابط عمومی، مدیریت عملکرد و بازرسی مدیریت حقوقی و همچنین تهیه و تنظیم برنامه ها، جلسات، ملاقات ها، کنفرانس ها، مأموریت ها و تهیه گزارش های لازم ابلاغ دستور جلسات، صورت‌جلسات، یادداشت‌ها و دستورات مدیر عامل به مسئولان و واحدهای ذیربط و پیگیری تا حصول نتیجه و ارائه گزارش نتیجه اقدامات انجام شده در چارچوب وظایف سازمان و سایر وظایف مرتبط اقدامات لازم را معمول نمایید.

 

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اصل قانون مداری و اعتدال گرایی در ایفای وظایف و مسئولیت های محوله موفق و موید باشید

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X