تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

9 آبان 1400

برنامه ریزی کشت قراردادی پنبه در سطح 1000 هکتار باشرکت ساوین تاب با اقداماتی از سوی اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران، 1000 تن پنبه محلوج شرکت ساوین تاب تامین شد.

کاوه حسنی مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران با اعلام این خبر گفت: در سال جاری قراردادی در خصوص تامین 1000 تن پنبه محلوج با شرکت ساوین تاب منعقد کردیم و مقرر شد این میزان محصول ازطریق اتحادیه شرکتهای تعاونی تولید استان کرمان  تامین و به شرکت ساوین تاب ارسال گردد که این امر هم اکنون در حال انجام می باشد.

وی در خصوص ادامه روند همکاری با شرکت ساوین تاب افزود: با توجه به کیفیت مطلوب پنبه ارسال شده، شرکت مذکور درخواست مشارکت در قالب کشاورزی قراردادی در سطحی به وسعت 1000 هکتار در استان های کرمان، گلستان و کرمانشاه داشته که رایزنی هایی در این خصوص صورت گرفته است.

حسنی به برنامه های پیش رو در خصوص تولید پنبه اشاره و عنوان کرد: از آن جا که سیاست اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی، افزایش بهره وری بوده و هدف ما ارتقاء کیفی و کمی تولید است، درنظر داریم در سال آینده با برنامه ریزی دقیق و فنی از ارقام نوین بذر پنبه با عملکرد و بهره وری بالا استفاده نماییم. از این رو به منظور کاشت و برداشت از دستگاه ها و ماشین آلات روز دنیا استفاده خواهیم کرد و یک کشت کاملا مکانیزه خواهیم داشت.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.