تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

30 شهریور 1400

انتصاب در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ♦️طی حکمی از سوی مهندس سید محمد موسوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، دکتر بیژن جهان پناه به سمت سرپرست معاونت توسعه تعاونی ها و تشکل ها و نظام های بهره برداری سازمان منصوب شد.

 طی حکمی از سوی مهندس سید محمد موسوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، دکتر بیژن جهان پناه با حفظ پست سازمانی به سمت سرپرست معاونت توسعه تعاونی ها و تشکل ها و نظام های بهره برداری سازمان منصوب شد.

در متن حکم انتصاب وی آمده است:

 

💢شایسته است با عنایت به اهمیت و نقش محوری آن معاونت در ساختار سازی شبکه تعاونی های روستایی و کشاورزی نهادسازی های جدید مثبتی بر نیازهای بخش کشاورزی گسترش تشکل های مردم نهاد و حرفه ای گسترش نظام های صنفی کشاورزی و حمایت های قانونی و توانمند سازی آنها در راستای مدیریت زنجیره ارزش محصولات کشاورزی و نظارت مستمر و کارآمد بر عملکرد شبکه با بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص و هماهنگی لازم با معاونت های تخصصی و سایر مراجع ذیربط در جهت انجام وظایفی که به عهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.

 

امید است با اتکال به خداوند متعال در ایفای وظایف و مسئولیت های محوله موفق و موید باشید.

 

📌گفتنی است، دکتر بیژن جهان پناه پیش از این مدیرکلی دفتر توسعه آموزش تویج تعاونی‌ها و تشکل‌های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران را در کارنامه خود دارد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.