تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

Central Union of Rual Production Cooperative Companies of Iran

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

۰۲۱۸۸۸۵۲۸۷۰

youtube twitter facebook

تاریخ نوشته :

30 شهریور 1400

انتصاب در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ♦️طی حکمی از سوی مهندس سید محمد موسوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، دکتر بیژن جهان پناه به سمت سرپرست معاونت توسعه تعاونی ها و تشکل ها و نظام های بهره برداری سازمان منصوب شد.

 طی حکمی از سوی مهندس سید محمد موسوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، دکتر بیژن جهان پناه با حفظ پست سازمانی به سمت سرپرست معاونت توسعه تعاونی ها و تشکل ها و نظام های بهره برداری سازمان منصوب شد.

در متن حکم انتصاب وی آمده است:

 

💢شایسته است با عنایت به اهمیت و نقش محوری آن معاونت در ساختار سازی شبکه تعاونی های روستایی و کشاورزی نهادسازی های جدید مثبتی بر نیازهای بخش کشاورزی گسترش تشکل های مردم نهاد و حرفه ای گسترش نظام های صنفی کشاورزی و حمایت های قانونی و توانمند سازی آنها در راستای مدیریت زنجیره ارزش محصولات کشاورزی و نظارت مستمر و کارآمد بر عملکرد شبکه با بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص و هماهنگی لازم با معاونت های تخصصی و سایر مراجع ذیربط در جهت انجام وظایفی که به عهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.

 

امید است با اتکال به خداوند متعال در ایفای وظایف و مسئولیت های محوله موفق و موید باشید.

 

📌گفتنی است، دکتر بیژن جهان پناه پیش از این مدیرکلی دفتر توسعه آموزش تویج تعاونی‌ها و تشکل‌های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران را در کارنامه خود دارد.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات